martin14

Mohu zpoplatnit program, který vytvořím ve Visual C# 2010 Exspress?

Visual C# 2010 Exspress je vlastně free program a slyšel jsem, že je možné zpoplatnit vlastní programy v něm napsané, je to pravda nebo je mohu použít jen pro nekomerční použití?

Odpovědi
Orange

Ano můžeš v pohodě.

nonnel

Jestli je to tvůj výtvor, tak jej klidně můžeš zpoplatnit. To, že je to free na tom nezáleží. Zrovna tak bys teoreticky mohl vytvořit svůj vlastní jazyk a v něm vytvářet a kompilovat programy. Pokud nápad nikomu nekradeš, tak se nemusíš bát.