Bakalář 51

Mohu vyučovat na střední škole např. matematiku (či jiný obor?) mám-li titul mgr. v oboru finance?

Odpovědi
Drap

Pokud tě vezme nějaký ředitel a potom si doděláš do tří let pedagogické vzdělání.

Kelt

To záleží na konkrétní domluvě, případně, na praxi, zda máš pedagogické minimum a podobně. Ale v oblasti financí jsou lepší výdělky než ve školství.

Rokio

Když jsem byl na OA, tak nám učitel informatiky řekl, že musí ze školy odejít, protože nemá pedagogické vzdělání. Došlo ke změně zákona.

Řekl bych, že učitele dělat nemůžeš, ale pokud získáš pedagogické minimum, může být z tebe asistent pedagoga. Také můžeš vykonávat pozici účetního, nebo úředníka na škole.