fortin

Mohu se zde na něco zeptat?

Nebo když se nehodí odpovědi tak otázku smažete?

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Nevím, otázku nemažu a snad to ani nejde. Všiml jsem si však u dvou svých otázek, že odpovědi, které tam byly tam již dnes nejsou. Odpověď byla špatná a tak ji dotyčný(á) smazal(a) a to se mi opravdu nelíbí.

Další odpovědi
GangstaHelper

Podle mě se celá otázka nemaže, není přece problém smazat jen odpověď.

To ale uživatel dělat nemůže, nejspíš jen podpora.

Několirát se mi ale stalo, že jsem měl otázku v záložce, a ta pak přestala fungovat – změnila se URL. Otázka ale stále byla na serveru k nalezení.

panenka

záleží fortine na tom o jakou otázku se jedná a co je v ní napsáno včetně odpovědí