Ganymede

Mohu nekomu do zprav poslat svuj preklad prosim?

Nechci to davat sem, je to totiz povidka a jsou tam nejake autorske prava, jen chci vedet, jestli je muj preklad dobry, mám toho jen zatim kousek :D mám od ni povoleni to pak dat na wattpad :)
Rozumi nekdo prekladu a byl by ochoten mi napsat jak na tom jsem, co zlepsit atd.??
Dekuji za Vas cas :)

Jo pardon, anglictina :D

Odpovědi
Dismas

Záleží na tom, v jakém jazyce tento překlad jest. Je-li tím jazykem angličtina, slovenština či srbština, pak ti pomoci dokáži.

gecco

Ganymede – mně to určitě neposílej, ale možná by nebylo od věci uvést jazyk, který chceš zkontrolovat…
😁