zjentek

Mohu já, zjentek, být nějak prospěšný společnosti?

Když mám mindráky.

Nejlepší odpověď
elkon

Podle toho jak se zde prezentuješ, tak asi těžko. Společnost potřebuje lidi, kteří něco umí. Ne zamindrákované neumětele, kteří se stále ptají na kdejaký nesmysl. To nemá pro společnost žádný přínos.

Další odpovědi
Drap

Že budeš platit daně, na slovo věřit vládě a nezištně budeš pomáhat tam kde je to třeba.

zjentek

Da ny, žes dala paleček elkoňoj zrovna když se zjevně snažil urazit, mě rozesmutnělo 😮😮😪

elkon

Popsal jsem pouze skutečnost. Jak to vidíš ty je vedlejší a je mi to jedno.

zjentek

Chjo… Vidíš, říkal jsem to. On nepřestane, žije tím 🤷‍♂️🤷‍♂️🤷‍♂️