Avatar uživatele
Pokročilý

Mohu eventuelně nabídnout byt k příležitostnému podnájmu a maximálně na jak dlouho?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Avatar uživatele
Bronzový

Jak píšete, jedná se dle §10 o příjem z příležitostného pronájmu "movitých věcí". Byt není věc movitá, ale nemovitá, z toho plyne, že příjem z pronájmu bytu se daní vždy, můžete pouze využít státem nabízeného paušálu 30% a zdanit 70%.

 

Otázka nemá žádné další odpovědi.

Diskuze k otázce

 

U otázky nebylo diskutováno.

 

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1814
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 453
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 389
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

 

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.