Avatar uživatele
Anka1597

Mohu dát rybičku do kulatého akvárka?

Četla jsem, že pro rybičku není vhodné dát do kulatého akvárka, protože zanedlouho zblbne. Máte s tím někdo zkušenosti? Předem děkuji za odpovědi. 🙂

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? anonym před 3998 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
marci1

I když se kulatá akvária prodávají,akvaristé je nedoporučují.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ano, to je pravda, rybky se tam trápí

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
badisko

muzes proc ne a zblbne to jako proc:D protoze bude plavat v kruzich ?..lol

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

http://hobby.id­nes.cz/kulate-akvarium-majitele-zverimexu-si-mnou-ruce-akvariste-sili-pwd-/hobby-mazlicci.aspx?c=A081207­_225940_hobby-mazlicci_lud

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?anonym Nahlásit

Avatar uživatele
Braník

rybky v kulatém akváriu vypadají dosti od pohledu špatně,jelikož to sklo do kulata je občas zvětší a naopak,kulaté akvárko zásadně nedoporučuji,sklo nebudeš moct vyčistit od případné řasy a celkově je to nevkusné a pro rybky nevhodné

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
M.

Nemůžeš, myslím, že jen zlaté rybky. Rybička se opravdu zblázní ve skleněném akvárku. Vyhledej si něco na internetu.
Doplňuji:
*v kulatém akvárku.

Upravil/a: M.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elis Pokorná

Ano, nemůže se nikam schovat ani plavat třeba do rohu. Tak si představ, že bys žila v kulaté místnosti.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
klarkao

Já jsem měla dva sumečky, chovala jsem je nejprve v kulatém akvárku a byli dost vystresovaní, navíc kulaté akvárko je docela malé a není tam moc místa na rostliny a schovávačky. Poté jsme přikoupili skaláry a k tomu větší, hranaté akvárko a sumečci ožili (nejen společností) a věnovali se i více sobě přirozené činnosti, čištění akvárka :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Protiva

A proč bys nemohla?
Naopak, rybička nebude frustrovaná tím, že je pořád někde v koutě.
Příroda je kulatá a ne hranatá.
Hranaté akvárko je pro pohodlné chovatele, protože výrobci potřeb se omezili pro rovné skla.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek