Avatar uživatele
anonym

Mohou si dospělí lidé půjčovat knihy i v dětském oddělení knihovny ?

A pokud mohou jsou nějaké podmínky, které je potřeba splnit ? Děkuji za odpovědi.
Doplňuji:
Ještě jednou vám moc děkuji. Příští měsíc si půjčím nějaké knihy v dětském oddělení. Některé jako vzpomínku na dětství a nebo knihy, které jsem ještě nečetla.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? fablen, Medulka, anonym, Vlk-Gabriela, Drakobijec před 4268 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
baghira

Samozřejmě že ano, a jde to i naopak. Já přešel do dospěláckého knihovního režimu snad někdy v deseti. Žádné podmínky nejsou, je to jen z praktických důvodů, aby se fakani nepletli dospělákům pod nohy :)))

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Ella

Ano, může. Dospělý z dětského ano, dítě z odd. pro dospělé většinou ne…

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
redhead

Určitě ano :) Alespoň u nás v knihovně to jde..

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jasně, já jsem si půjčovala, když byl syn malý, kdejakou pohádku a tak, prostě ano, můžou.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nykki

Taky sem se chtěla zeptat,protože zatím sem v dětském a potom až budu v dospělým,budu si muset dočíst to co objednávají do dětského…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

U nás můžeš -žádné podmínky nejsou .

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Môže, veď aj dospelý je svojim spôsobom dieťa.
Opačne je to trochu problém, dieťa si nemôže v dospelom oddelení pozerať ani požičiavať literatúru pre vek 18+ (od 18 rokov), to znamená napríklad erotiku. Ale ak si dieťa chce požičať ´Zbierku úloh s integrálmi´, je to nezvyklé, ale môže.
Dospeláci, nebojte sa rozprávok!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek