hippeace

mohou králící jíst orlíčky

neudělá se jim špatně nebo dokoce aby se neotrávili

Nejlepší odpověď
Drap

Netuším co je orlíček, ale pokud dáte králíkovi vybrat, tak se určitě neotráví ani mu nebude špatně. Venku jim také nikdo stravu netřídí.

Další odpovědi
dědapetr

Orlíček obecný byl dříve užíván k léčbě žloutenky či bolestivé menstruace. V dnešní době, poté co bylo zjištěno, že obsahuje jedovaté látky, se už v léčitelství neužívá, zůstal jen v homeopatii.
Zdroj: http://hobby.id­nes.cz/orlicek-obecny-aquilegia-vulgaris-l-dbm-/herbar.asp?c=A090529_­181546_herbar_kos