Rokio

Mohou být smyslné řeči nesmyslné?

Tak například mocny člověk může být nemocný. Jak je to u smyslných keců?

Nejlepší odpověď
led

Na tejto stránke nájdete veľa navonok „smyslné řeči“, ktoré sú v realite „nesmyslné“.

Další odpovědi
annas

Ano,. To, co dává smysl, považuji za pravdivé, správné. To může posoudtit jen odbornoík, pokud jde o smyslnost odborné problematikuy.

Váš příklad. „Mocný může být nemocný, není nesmysl“. Muselo byx to být uvedené, že každý mocný …, nebo všichni mnocní .

Smyslnost,. pravidovst tvrzení řeší ýroková či nečformální logika.

Uvedu příklad .

Jestlilže se bude žák doma svědomitě přioravovat na vyučování, pak bude mít lepší prospěch.

1,. Z pohledu jazykového je formulace smysluplná, .

2,. z pohledu významového je druhá část věty obecně nesmyslná, protože ne každý se umí doma učit, často má špatnou paměť, není sebekritický, je povrchní , chybí mu sebehodnocení atd.

Dále je třeba si uvědomit, že druhá část neplatí pro všechny žáky. Záleží na jejich paměti, sebehodnocení, pozornosti, logickém myšlení atd. Často platí, že pro žáka i rodiče je známka pouze hodnocenímn výkonu. Zatímco klasifikace učitele se netýká jen momentálních vědomostí žáka,k ale je i odrazem výsledku jeho pravidelné práce v hodině.

Stačí sledovat otázky i oedpovwědio na této stránce. i Např,.

Nesmyslné jsou zde na Odpovědích třeba otázky, když tazatel zevšeobecňuje. . Napadla mě otázka uživatele INRI "Proč se peníze staly bohem, kterému se klaníme?"" 2. část je nesmyslná, protože se netýká všech lidí, ale jen některých,.

Myslím si, že i ze života se dá uvést hodně příkladů, Přcee platí, ž řeč se mluví , voda teče., ale skutek utek.

elkon

Že tě ty hovadiny baví, zřejmě nedostatkem intelektu.