Avatar uživatele
anonym

Mohou byt i velmi mlade matky dobrymi " maminami " ? P.S. POZOR na odpovedi !:-) -iv-

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? Berušinka, iceT, Kerberus, anonym před 4645 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Berušinka

Určitě, já bych už také chtěla mimčo, ale vím moc dobře, že teď si ho zatím nemůžu dovolit. Být dobrou mámou není o věku, ale o přístupu a mateřské lásce. Špatná matka může být i ve 30, 40, stejně tak dobrá může být ve 20. Ale určitě první dítě ne pod 18 let, to už je tak trochu extrem, stejně jako prvorodičky přes 40 let!
Znám jednu – ta při holčičce udělala maturitu na výbornou, stará se o ní, má z ní radost, partnera má – všechno je v pořádku.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

jak se to vezme, pokud budou mít možnost se do mateřství naplno vložit tak snad ano (tzn. mají štěstí na bohatého manžela který zaopatří), potíž bývá ale s tím že mladé matky dokončují studia (v horším případě přerušují studia a s tím souvisí i neschopnost novou rodinu nějak uživit nebo se jí dostatečně věnovat)

K tomu, ranné vztahy nemají valnou výdrž, tím spíš když do takového zamilovaného vrkání vstoupí nečekaně dítě, berou všichni nohy na ramena … matka zůstává na dítě sama.

Mohou být dobrými matkami, ale vzhledem kzkušenostem, zodpovědnosti, samostatnosti a často i pubertálním hodnotám mají pro to ty nejhorší předpoklady.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Ano mohou já měla první ve dvaceti a bylo mě řečeno od mých dětí že mě mají moc rádi že jsem moc hodná maminka

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek