Mohla mi ze stresu prasknout céva?

Bojím se, že mi mohla prasknout nějaka céva někde vedle kostrče. Zrovna mě to tam celkem dost bolí. Viděla jsem v televizi, jak v "Doktorech z Počátků" Ivě Mackové praskla céva v zádech, a to prý ze stresu. Já jsem docela velký nervák. Prosím vás, je to možné, nebo si ty bolesti jen vsugerovávám a žádná céva mi nepraskla?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

No, jak tak koukám na tvoje otázky, tak to vypadá spíš na jiný problém, než na prasklou cévu ze stresu. ;-)

Další odpovědi:

Pokročilý

Bože můj... kdyby ti praskla céva, objevil by se viditelný hematom červené barvy, podobný jako při modřině a nic by se nejspíše nestalo. Jediná prasklá céva, která je problém je aorta, protože je tam průtok krve až moc velký, aby se stihla sama zacelit, ale to by byla bolest jako při infarktu nebo bolest břicha a tak velká, že by jste tady ani nestihla napsat. Bolest mezi lopatkama bude nejspíš od zad. Prasklá céva :D to by mě teda v životě nenapdlo. Raději se nedívejte na tyhle stupidní pořady. Alespoň se pak nebudete nervovat...

Pokročilý

Achjo ... ty seriály fakt lidem uplně vypatlávaj mozky :-D

Buď v klidu, kdyby ti praskla céva, tak se ti udělá velmi viditelná modřina červené barvy a bolelo by tě to jak čert :-)

Hele ty budeš celkem hypochondr viď ? :-D Když koukám na tvoje otázky tak to je vše o zdraví :-D

Bronzový

ak nie je hematóm, nie je prasknutá cieva

nájdite si iný žáner, než lekárske seriály....napr. my little pony....to je dobrý seriál

Zlatý

Alesh: buď rád že nekouká na Hause, to by teď měla tasemnici v mozku a to je mnohem nebezpečnější..

Zlatý

Jsem si myslela, že největším hypochondrem je můj chlap, a ten toho něco vydrží, ale ty ho s přehledem strčíš do kapsy:-)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.