panxnotdead

Mohl bych za to?

Stavím si houpačku v lese na cizím pozemku, nemám to povolené. Kdyby z toho někdo spadl a něco si udělal, jak by se to řešilo?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Co je podle tebe houpačka??? Lano na stromě? Pokud by z něčeho takového někdo spadl, tak jeho problém, nemá tam co lézt. Pokud pozemek není oplocen a nebo jinak označen jako soukromý, tak na něj vstupovat můžeš, při uvazovaní lana na strom, nesmíš strom nijak poškodit, nesmíš způsobit škodu hlavně na majetku.

Další odpovědi
lilkasa

zzzzz má pravdu ty jsi ho přece nenutil aby tam lezl tak by to nebil tvůj problém!S tím pozemkem,jestli víš že je to cizí pozemek a houpačku stavíšš na tajno tak to není podle mě dobrý nápad.Kdyby na to přišel tak sice nevím co by mohl udělat ale stejně bych to rači nedělala,pokud' víš že je to vážně cizí pozemek

klumprt

Ale holky řikaly
že pank je jinde

(omlouvám se 🙂