JájsemRaibek

Mohl by nějaký psycholog využívat tyto stránky k průzkumu vzorku obyvatelstva?

Určitý vzorek obyvatelstva zde je. Podle některých odpovědí se dá usoudit věk tazatele – odpovídajícího, místo pobytu, pohlaví, vzdělání.
Mohl by někdo posuzovat jejich (naše) otázky a odpovědi? Na základě otázek a odpovědí vyhodnocovat tazatele a odpovídající a dělat si takový průzkum?
Neznáte třeba někoho, kdo by to dělal?

Nejlepší odpověď
Kepler

To by asi bylo značně nepraktické a pracné. Jako vzorek je tu příliš malý počet uživatelů a některé charakteristiky se ani prakticky nedají zjistit.

Další odpovědi
ivzez

Přestože Odpovědi mají uživatelů hodně,
aktivních je jich jenom část.

Obávám se, že by tato část neposloužila
jako reprezentativní vzorek psychologovi
ani třeba některé „průzkumové“ agentuře.

Emefej

Psycholog nevím, ale psychiatr by si tu občas přišel na své…