dmatejek777

Mohl by člověk létat, kdyby měl křídla? Bylo by to teoreticky možné?

Nejlepší odpověď
badisko

To by teda musely byt velke kridla …:D taky dute kosti… ale stezi by se dal nazvat clovekem ,…:D no a teoreticky je mozne skoro vse ..
jen by me zajimalo kde by je musel mit aby mel funkcni teziste ..:D
Doplňuji:
no kazdopadne mi to zni jako mega blbost ..:D

Další odpovědi
huxa

Dostatečně velké křídla ano, nicméně to by zase spotřebovalo velmi moc energie. Vše by mohlo létat s dostatečně velkými křídly.

Jsemtady

Kdyz muzou litat dinosauri (ptaci jsou potomci dinosauru) tak proc ne i my. Jen vzhledem k nasi vaze by ta kridla asi byla velka jak u letadla.

Reezo

otázka za všechny prachy… To je snad jasný, že kdyby jsme měli křídla přizpůsobené k létání, tak by asi nikdo nechodil ne? Bože to je jako kdyby jsme měli ještě kola, tak by lidi taky jezdili radši než chodili…

Jinak co píše badiasko, tak přesně takhle to mají ptáci. U lidí by to nebylo potřeba. Stačí mít křídla přizpůsobené na létání. Nejspíš by se jednalo o větší křídla, které by byli umístěny na zádech, kde je největší plocha na těle. Také by se musela přizpůsobit lidská kostra.

Jen když pomyslím, že by všech 7 miliard lidí mohlo lítat, tak by tu byl ale bordel všude.