kikinka2210

moc prosím

Prosím Vás nevíte o nějakém webu kde dám moji fotku a najedu na ni a v minirámečku se ukáže mé jměno?Moc prosím
Doplňuji:
sice myslím na tu fotku ,že by tam bylo třeba 5 lidí a najedu na ženu bude tam Petra na chlapa Pavel chápete?

Odpovědi
machmilan

Třeba www.facebook.com
Je ovšem nutné založit účet. Poté lze na Vámi uložené fotografie umístit text s Vaším jménem.To je přesně ono.