DusanOrlik

Mobilní telefony značky mivvy.Je pravda že je lidí reklamují?

Dnes jsem byl v hypermarketu Tesco,a tam chlápek říkal že je na něj reklamace.Nevíte proč a jestly je to pravda?

Nejlepší odpověď
ladyhawke

ano tato značka obecně nebývá hodnocena přiliš dobře, je to dáno tím že vlastně nic z toho co prodávají nevyrábí, čínské fabriky jim na své produkty pouze lepí logo mivvy … recenze telefonů hledej třeba zde http://mobilni-telefony.heure­ka.cz/

Další odpovědi
hanulka11

zadej si do vyhledavače… mivvy -recenze a tam se dočteš