vagonik

Mobil s IP68

Zdravím, mám nový, vodotěsný mobil s IP68 (CAT S42), a zkoušel jsem ho dát cca na 20 minut do asi 5 cm vody v umyvadle. Po vyndání vše funguje, vyjma repráku, který je najednou extrémně tichý a při přehrávání trochu „bručí“.
Četl jsem na netu článek, kt. říká, že je to u vodotěsných mobilů normální, a doporučuhe takové ty apky na pročištění repra (různýmy frekvencemi). Pak ještě někdo na nějákém fóru psal, že u vodotěsných mobilů stačí počkat.
Zkusil jsem jedno to čištění, a po asi 10 pokusech a hodině času se to zlepšuje.
Kde je tedy pravda? Pomáhají tyto apky, nebo stačí počkat? Anebo nekompromisní reklamace? V návodu o tom není nic. Děkuji moc za pomoc.

Odpovědi
Schluker

Aplikace mohou pomahat, nicmene cekani vyresi vse. Reklamovat v tomto pripade skutecne neni co.