jakube33

Mobil od vodafonu k vanocum.

Dobry den, k vanocum jsem dostal mobil, ale chtel bych jiny. Slo by jeste ted ho vymenit ve vodafonu? Dostal sjem SE experia ray ale chtel bych samsung galaxy s2. Bych jim jeste doplatil. Slo by to, mate anky zkusenosti?
Doplňuji:
iceT: tak diky

Zbynas: myslim ze tohle se vstahuje jen kdyz je zbozi pres internet ne?

Nejlepší odpověď
iceT

Při troše dobré vůle by to jít mohlo,základním požadavkem ale bude abys do prodejny přišel s účtenkou,s mo­bilem v originální krabici.Nejlépe by bylo kdyby tam s tebou šel ten,kdo mobil kupoval.Ovšem nejsem si jistá,jestli uspěješ.Hodně zda­ru!

A pro příště řekni Ježíškovi rovnou co chceš pod stromeček.
A tady praktická rada:
http://www.va­noce.biz/clanek/nev­hodny-vanocni-darek-co-s-tim/

Doplňuji:
není zač 🙂

Další odpovědi
Zbynas

Do 14 dnů snad můžeš legálně vrátit zboží, pokud je v originálním obalu a nerozbalené…

Vodafone

Dobrý den, pro tyto případy poskytujeme Záruku spokojenosti, během níž lze zakoupené zboží (které je naprosto bez vad a v originálním balení) vrátit do 30 dnů. Podmínky najdete na http://goo.gl/yfqbs.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz