hippeace

Mobil mi neodesílá zprávy, ale volat jde

smazala jsem přijaté i odeslané zprávy a mobil mi stále (asi už týden)u každé zprávy hlásí „zpracovává se“ i když telefon který by měl přijmout zprávu je pár metrů ode mne

Nejlepší odpověď
beer

Na té vzdálenosti mobilů od sebe až tak nezáleží,
ale nesmazalas náhodou také nějaká nastavení sms ?
Mrkni do mobilu, zkontroluj nastavení sms a pokud je vše OK, kontaktuj operátora – pošle ti nastavovací sms-ku..

Další odpovědi
Vodafone

Dobrý den,
pokud máte telefonní číslo od Vodafonu, zkuste prosím tento postup: https://pece.vo­dafone.cz/app/an­swers/detail/a_id/767/­c/140%2C240/r_id/100140.
Martina

Zdroj: www.vodafone.cz