Avatar uživatele
aramah

Míváte tušení?

A pokud máte berete to na zřetel? Nebo kominík běžíte si sáhnout pro štěstí? Černá kočka přes cestu,vracíte se pro jistotu domů? Napište jak jste na tom .

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? panenka, quentos, Ewush, Jahoda, anonym před 5034 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Podobná otázka už tady byla pložena. Kominíků je už dnes vidět málo, ale když jsem ho kdysi potkala, vždy jsem se držela za knoflík tak dlouho, až jsem potkala pána v brýlích, paní v šátku a čtyřnohé zvíře. Jinak prý by se štěstí nevyplnilo. Někdy mně upadl i knoflík.

V černou kočku už nevěřím, říkám si, že malá černá kočička přinese štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Včera jsem zažil překrásný den.Vše klapalo,všude milí lidé samý úsměv,na silnici ve vedlejším pruhu na mne dokonce mávala pěkná děvčata z nějákého sportáku atd.Už jsem tušil že přijde nějaká nepřijemnost a taky že jo.V práci mám reklamaci,na nákupu jsem polovinu potravin zapoměl koupit a na obědě v restauraci jsem vylil na ubrus trochu piva.Mám ještě před sebou půl dne a nevím co mne ještě čeká.Když mám pěkný den tak už vždy čekám nějaký malér.:-)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Aramah, jedna podobná otázka o pověrčivosti, černé kočce, kominíkovi apod., už zazněla. Přikládám na ni odkaz 🙂

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/zajimalo-by-mne-jestli-jste-povercivi

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano aramah tušení mívám většinou když něco tuším tak se to opravdu stane.Můj muž mi vždy když mu něco řeknu a vyplní se to tak mi řekne že jsem snad vědma že jak jsem mohla vědět že se to stane.A když vidím kominíka vždy si sáhnu na knoflík.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ewush

Tušení mívám, občas se trefím, občas ne. Pokaždé, když vidím kominíka, si pro jistotu sáhnu na knoflík a od malička se vyhýbám kanálům, někteří si myslí, že jsem blázen, ale je to spíš o zvyku :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Drive jsem tim trpela,ale casem to odeznelo.Sem tam si vzpomenu kdyz neco takoveho zahlednu.Ale mivam jine tuseni a to vnitrni-malokdy se spletu.Asi mne to naucil zivot nebo jsem fluidum-nevim.Ale kdyz to tuseni dostanu,poradne to se mnou otrasa.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek