Illines

Mivate obcas den plnych zmatku?

Nevim cim to je,ale stava se mi,ze mam caste prereky, nebo porad neco hledam,delam uplne neco jineho nez jsem si usmyslela ze udelam a je zajimave ze se to do jednoho dnu vejde.Rikam tomu den blbec.Nejsem s toho spatna,spis je to k smichu.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejsi sma. Také mám občas takový den a nazývám ho stejně. Škoda jen, že to člověk neví předem, kdy příjde. Potom by se dalo naplánovat nic nedělání.

Další odpovědi
hanny 2

Takový den mívám občas taky,většinou to začne tím,že do naplánovaného dne přijde něco nečekaného a už to jede.Člověk znervózní,všechno mu padá z ruky......zkrátka „den blbec“.

Conchus

Takových nás je a má to věkovou závislost. Čím starší, tím horší.
Doplňuji:
A nic s tím nenaděláš. Leda se jít projít, např. se psem.