Míváte někdy husí kůži,když zní naše česká hymna?

husí kůži,když zní naše česká hymna?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Já mám slzy na krajíčku a hrozně stažené hrdlo,mrazivý pocit po celém tělo patří k tomu.

Další odpovědi:

Zlatý

Mně se naše hymna moc líbí. Když zazní u příležitosti oslav významných událostí, při předávání cen a medailí vítězům na různých sportovních soutěžích, jsem dojatá a občas mně naskočí i husí kůže v dobrém slova smyslu. Všechno moc prožívám.

Zlatý

Parkrát jsem husí kůži při hymně měla ale to když jsem byla malá do ted nevím proč ted v dospělosti už jí nemívám .

Zlatý

Moc záleží na tom,při jaké příležitosti ji hrají.
Někdy k ní mám hodně,hodně blízko.
Například dneska.

Bronzový

Já ne,jen nevím proč, mě vždycky dojímá...

Stříbrný

Co se týka sportu a uspějeme tak ano.

Zlatý

Ano, ale husí kůže není u mě příliš měřítkem, neboť mi naskakuje u většiny krásných písní. My milovníci hudby to tak máme ;{)>

Zlatý

Naší hymnu zas až tak neprožívám.Husí kůži mívám někdy při poslechu nějakých rockových kapel,když některé písně mne úplně dostanou.Pan Quentos to napsal výstižně.S tím vlastenectvím v naší zemi to nevidím až tak slavně.Stačí se podívat jak dopadli naši váleční hrdinové a ještě se volí strany které tyto lidi posílali na smrt.

Zlatý

Docela často :-). Jsem cíťa :-).
Nejvíc při vítězstvích našich sportovců :-).

Bronzový

Mívám emoce hlavně, když náš sportovec vyhraje a pak stojí na stupni vítězů a hrajou naši hymnu.Naposledy to bylo několikrát při OH,když vyhrála Martina Sábliková.

Bronzový

Někdy ji mívám.

Zlatý

Husí kůžu mám, ale z hrdosti. Když naše hymna začíná znít, jsem na ni hrdá a naskočí mi husí kůže. Na naši hymnu jsem pyšná, protože je opravdu hezká :-)

Bronzový

Ano,prave jsem si precetl,ze jsme porazili "Sveda" a Rachunek 7 sekund pred koncem vyrovnal.No a kdyz jsem si dal docetl,ze to venoval prave narozene dceri,tak jsem uz byl nameko.Presne ,jak se nekdo vcera ptal na ty slzy,ktere nejdou udrzet.Ale to je preci normalni a treba i takovy "Rambo" ve filmu brecel.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.