bolak

Místo trestu smrti mufifikace?

http://media.no­vinky.cz/065/2406­59-original1-gdi51.jpg

Když se obecně reaguje, že trest smrti je pro vrahy až příliš, tak nebylo by lepší místo rušení trestů smrti ve světě nařídit chirurgické odstranění horních končetin? Pokud dnes vrahové zabíjí tak, že někoho zastřelí, ubodají…atd, tak bez rukou už by toto nebezpečí pominulo, tedy zákrok by měl na jejich kriminalitu stejný účinek a člověk by nepřišel o život.

Odpovědi
anonym

To se tak maximápně používalo ve středověku,když dotyčný kradl,že mu usekli prst atp.
Deviant jako je vrah nemá v naší společnosti co pohledávat,osobě bych dával
takovým individuím eutanázii ihned.

Löwe

To už by dřív schválili trest smrti, protože by to podle nich bylo ještě víc „nelidské“.