GangstaHelper

Místo, kde relaxujete?

Máte nějaké místo, kde relaxujete? Kde to je? Popište nám ho trochu :)

Nejlepší odpověď
dagry

Já nejraději relaxuji v přírodě – tzn. bez lidí. Mám psa, ohaře, takže naše vycházky do přírody bývají na dýl a tam si krásně odpočinu od všech starostí.

Další odpovědi
quentos

doma na pohovce s knížkou a hudbou ;{)= nebo vyrazím do přírody

anonym

Na chalupě. V dílně.Dokud se nezrelaxuji tak, že lezu po čtyřech,nejsem ve své kůži.

afro.minerva

Jsem matka na mateřské, takže mi moc času na relax nezbývá. Dřív jsem relaxovávala vyšíváním, háčkováním a hlavně pletením. Člověk se zaměří na jistou činnost a ostatní věci naprosto pustí z hlavy. A poslední dobou účastněním se diskuzí.

anonym

Možná to bude znít hloupě,ale já mám největší relax v pokoji po dětech,kde mám takový malý „Velim“ s počítačem vedle v rohu je televize za křeslem u PC je stolek s křesly a když moje paní chce tak přijde za mnou sleduje telku a já jsem na PC,tak to je hlavně v zimě,jinak v létě trávíme hodně času a tedy relaxu na naší zahrádce s chatičkou,gri­lování a pod.P.S.samozřejmně s našim pejskem,americkým kokršpaňelem.

panenka

já jezdím relaxovat do přírody k vodě vždycky tam vezmu i psa na procházku a nebo s dětma na kolech někam do přírody

Nikuška

Postel. Prostě a jednoduše ležíze zachumlaní v posteli a přemýšlíte, posloucháte hudbu, nebo tak

Vicki

Jak to jde,vezmu bágly na kolo,naplním mrkví a jablkama a jedu za koníčkama na Točnou.Hlavně v přírodě-pěšky či na kole,a pak v pelechu budˇ s knížkou nebo se sluchátkama a muzikou.Hlavně pokud možno co nejvíc bez lidí a víc se zvířaty.

chucky

Na procházce se psem nebo také v termálech

Michal

U vody,nyní ve vaně.Voda je pro mě balzám,uvolní a uklidní. A což tepve moře:-)
Ale stačí mi pohladit psa a je taky hned líp.