Pokročilý

Místní disk C

Mám plný disk C,chci se zeptat co to znamená když to naformátuju,to se mi vyčistí ten disk?Nebo se to někam uloží jinam .prosím o vysvětlení děkuji vše.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

pokud ten disk naformátujete,tak disk bude absolutně čistý-nic na něm nebude,vše co na něm bylo se vymaže a nikdy to neobnovíte.

Další odpovědi:

Zlatý

No nenaformátuješ, jelikož ti na něm běží systém. To musíš spustit buď z botovacího cédéčka nebo v době než se systém spustí.
format:C
a nezůstane ti na něm vůbec nic a nic se nikam neuloží, prostě ho totálně vymažeš.

Bronzový

klikněte pravým na disk C vyberte vlastnosti, pod grafem je vyčistit počítač tlačítko, na to kliknete, chvíli to bude chroupat, podle zanesenosti systému, může trvat i několik minut. poté vyskočí tabulka, kde si zaškrtáte co smazat - miniatury, temp složky, obsah koše a podobné. Leckdy uvolníte místo i o několik giga. Toto potvrdíte, a znova potvrdíte, začne čištění, opět může trvat i několik minut, podle množství mazaných souborů.

dále je vhodné zkontrolovat si jestli se tvoří body obnovení systému, a případně jak velké jsou povoleny. V základu jsem již kolikrát viděla toto nastavení nastavené i na 50% místa disku C. obvykle stačí cca 4%, nebo lépe do nějakých max 10GB, podle velikosti disku C.

Zlatý

Nahraj si to na flešku a budeš mít místo .

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.