iceT

Co je to za novoty?

Už od včera,kamkoliv vlezu na net(nebo skoro kamkoliv),se v černém textu objěvují zelená slova,a když se po nich přejede myší,tak se automaticky otvírají okna s reklamou(prav­děpodobně na výhru).I na této stránce jsem ta zelená slova našla.Nevíte jak se toho zbavit?
Doplňuji:
Jen pár her,jinak nic,žádné programy nebo něco takového.Adblock jsem zkusila před časem,ale zase se nechtěla přehrávat videa,protože to mi nainstalovalo myslím Lištišku.

Nejlepší odpověď
Bedy

Kdo se chcete toho zbavit, stáhněte si prosím program AdwCleaner z http://general-changelog-team.fr/fr/dow­nloads/finish/20-outils-de-xplode/2-adwcleaner

Po spuštění programu klikněte na tlačítko Scan a po dokončení prohledávání počítače rovnou klikněte na tlačítko Clean. Potom si zřejmě program vyžádá
restart počítače, který kliknutím na tlačítko OK potvrdíte.
Po restartu skočte do Start-Počítač-Místní disk C:\ – tam uvidíte soubor AdwCleaner[S?].txt – to je výpis, který mi prosím pošlete emailem na adresu bedy zavináč outlook tečka cz. Koukneme, jestli tam ještě náhodou není nějaký problém…

Další odpovědi
badisko

vypada to na nejakej podraz …vyzkousej toto … http://www.sta­huj.centrum.cz/in­ternet_a_site/proh­lizece_a_rozsi­reni/ostatni/a­vast-browser-cleanup-tool/ … ikdyz si myslim ze nejlepsi bude pozadat bedyh o kontrolu… logu hijackThis…
Doplňuji:
listicky ti instaluje hlavne stahuj.cz atd ..toolbary zase programy ..ale hry jsou plny viru …:D rikam pozadej bedyho …a mas klid … osobne si obcas projedu pc timto … http://thisisu­dax.org/?p=1 velice jednoduchy program spustis a o nic se nestaras vse odvede za tebe … a jinak na toolbary je take super .. http://www.io­bit.com/advan­ceduninstaller­.html zrovna ho zkousim misto reva uninstaller a je skvely na odstraneni toolbaru a dalsich smejdu v prohlizecich …je zdarma a v cestine …

arygnoc

iceT:

musíte čítať, čo inštalujete.
nikdy, ak je možnosť, nevoľte automatickú inštaláciu – práve tam je skovaný tento bordel – lištička, ask, toolbary a pod.
vo voliteľnej inštalácii môžete tieto nežiadúce vedľajšie pluginy, toolbary či programy neinštalovať.

teraz musíte skontrolovať doplnky (aký mate prehliadač?) a tie odstrániť, skontrolovať v posledných programoch, čo vám tam pribudlo.

riešením je bod návratu – tak týždeň naspäť a nová – rozumná inštalácia hier (viď vyššie).

„en pár her,jinak nic,žádné programy“ – aj hry sú programy.

ten který je

Zkus si nainstalovat AdBlock.

Hamon

Virus/malware – nějaký doplněk prohlížeše, který podle klíčvých slov vkládá do stránky reklamy.
Co se v posledních dnech na počítači instalovalo?

mosoj

Zkus obnovení systému někam před datum kdy to začalo dělat.

Zlatomuska

též mám stejný problém, nepomohlo ani obnovení systému, ani projetí antivirem a odstranění programů, které našel, pořád se to děje:-(