Vladimir0072

Dobrí den prosivás poradíte mi jak vyčistit místní disk C. ?

Doplňuji:
Dobrý den, prosimvás poradíte mi jak vičistit místní disk C na windows7 a pc Asus ten nejnovější. Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

Nabídka Start > Všechny programy > Příslušenství > Systémové nástroje > Vyčištění disku

Z nabídky vybereš C: (pokud tam máš ještě nějaký jiný), počítač automaticky najde soubory, které by se daly smazat, a ty pak vybereš ty, kterých se chceš zbavit. Často bývá dost prostoru zabraného dočasnými soubory internetu.

Jednou za čas neškodí i defragmentace disku, ta se dá najít opět v systémových nástrojích.
Doplňuji:
Potom už nezbývá než odebrat jednotlivé programy Přes Ovládací panely > Přidat nebo odebrat programy (nebo Programy a funkce), a odinstalovat programy, které nejsou nezbytné pro chod počítače a tvou práci. Pokud máš na C: média a dokumenty, sežeň si externí disk a data přesuň na něj.

Další odpovědi
vladimir.072

Odstrní mi to pouze 500MB z 93,9 GB mam2 učet protože z toho satýho nemuzu psat na svou otazku.
Tak prosím poraďte

Vladimir0072

Vyčištění mi vičistí na nejvíc 500MB to není dost ☹
Normální velikost je 93.9GB takže nevímk co ☹ ☹