hanyking

Miska pod zednický kalfas.

Miska pod zednický kalfas. Chci pěstovat na balkoně rajčata v obdélníkovém zednickém kalfasu 90l. Nemůžu ale nikde sehnat pod něj misku. Nejraději bych dal 3 kalfasy vedle sebe a 1 velkou společnou podmisku pod ně.

Nejlepší odpověď
Sůwa

Na balkoně je skoro lepší pěstovat rajčata v PE pytlích, pod které žádná miska není potřeba. Má to i tu výhodu, že se dá pytel zahrnovat podle počasí, aby sazenice byly v chladnu chráněné. Mám s tím skvělé zkušenosti 🙂

Zdroj: http://www.ire­ceptar.cz/dis­kuze/jak-usetrit/zahrada/jak-pestovat-rajcata/

Další odpovědi
anonym

Děkuji za informaci.
Pokud má jít o radu, kde sehnat misku, tak bych zkusila klempíře nebo kováře, který má ohýbačku a nechala si ji vyrobit z nějakého vhodného plechu.

honza19hk

tak to asi jen tak neseženeš. Nejlepší bude když ti to nějaký zámečník udělá z pozinkovaného plechu.