Kniga

Minecraft – ze singlu na server?

Jde mi o to zda jde, abych ted hrala proste na svem pc single a az si rozbeham server tak tam tu rozehranou mapu nejak dostala a zpristupnila ji pro par lidi. Jde to?
A dale kdyz si naistaluju nejaky mod a uz mam rozehranou mapu, mohu pokracovat v te mape nebo musim vygenerovat novou? A opacne? kdyz mam enjaky mod a pak ho odsitaluji? Dekuji.

Odpovědi
anonym

1.) Ano, ale musíte mít zaplacený server, nikoli spuštěný PC
2, 3.) Pokud Vám ten mód nějak tu mapu neohrozí tak můžete pokračovat v té stávající

Acer

  1. tak teda první odpověď je úplně špatně, protože – server může být přes hamachi což je bezplatné, nebo server může být přes IP vašeho internetu což znamená, že se budou připojovat přes vaši veřejnou IP internetu a poté se ale musí zadat IP adresa vašeho internetu do vyhledávače tam se přihlásit a vytvořit si tzv. koncovku díky které se připojí na server, ale na to už existují tutoriáli zde http://www.you­tube.com/watch?v=t6qiC­x3YJSs http://www.you­tube.com/watch?v=9tSQFTF­jyeQ http://www.you­tube.com/watch?v=w9wTme­YmZig další možnost je LAN a hamachi což se využívá většinou k adventure mapám
  2. Jednoduše si můžete zahrát instalovaný mód a i vaši mapu která je rozehraná, stačí mít 2 HDD a minecraft s módem mít na jednom HDD a s vaší mapou na druhém HDD.

Kniga

Um, to je asi blbost ne? si muizu udelat doma uplne ten samy server jako co se nabizi prece, ne? Je jedno kde je ten serve, jen jestli to jde a jestli mi tam zustane postava a itemy tam vytvorene a posbirane?

JAk mam chapat ohrotzeni mapy? jako treba mod na novy biom je asi mapu ohrozujici, ze, a mod furniture co prida jen anbytek ohrozujici neni, ale co treba mod, co pridava nove horniny, rostliny a moby?