Bonny93

Minecraft plugin Iconomy

nemuzu rozchodit plugin Iconomy ..sem uz fäkt zoufalej..kdyz zadam prikaz /money tak se vypise hracuv ucet ..ale kdyz chci penize nekomu poslat prikazem /money pay ..tak to napise: an internal error occurred while attempting to perform this, prikazy mam definova v permmissions..ale proste to nejde předem děkuju za odpověd

Odpovědi
huxa

nahraj si tam jiný plugin Iconomy, asi nemáš ten „správný“

Fienir

A snažíš se ho nahrát na svůj server nebo ti někdo poskytuje hosting?

Pokud na svůj:

  1. Zkontroluj verzi Iconomy
  2. Zkus najít jiný plugin Iconomy: http://plugin­s.bukkit.org/cur­seforge/#ti=i­conomy&ta=all&au­=&pno=0

Pokud máš jen hosting, tak záleží, zda můžeš nahrávat na něj jakékoliv pluginy, ale doporučuji se domluvit s provozovatelem serveru (nebo s jeho zástupci)