Avatar uživatele
partep12345

Miluju jednoho…

Miluju jednoho kluka i on mě a zeptal se mě jestli s nim nechci chodit,ale moje mamka nechci abych s někym chodila ani moje jedna napůl kamarádka… Co mám dělat,nechci ho ztratit…
Doplňuji:
Jedenáct mi je ,vím že mi je na chození ještě málo,ale nechci ho ztratit :(

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3718 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hamon

Jestli ti je opravdu jedenáct, pak má mamka pravdu. Pravděpodobně ho nemiluješ, spíš miluješ ten pocit něčeho nového, zajímavého. Časem to zjistíš sama a uvidíš, že ti nic neuteklo.
Doplňuji:
A proboha, co to je – napůl kamarádka?

Upravil/a: Hamon

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
KerrKnock

Vím, že ti to přijde jako láska, ale věř mi, že se toho ještě hodně změní a za rok si budeš říkat jak jsi byla ještě na chození malá:) Litovala bys toho. Oba jste ještě hodně malí, počkej až budeš starší:) Kamaráda určitě neztratíš, ba naopak- kdyby jste spolu začali chodit, pak byste se mohli rozejít a ze vztahů už kamarádi nikdy nejsou:)

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Opravdu už mne za chvíli nepřekvapí „strašně zamilované“ děti z mateřské školky. To, co cítíš jsou klasické dětské = školní lásky. Se skutečnou láskou to nemá nic společného. Máš na chození s kluky spoustu času. Kdybys byla o něco starší, tak bys věděla, že milovaného člověka ztratit nikdy nemůžeš, protože ho nebudeš nikdy vlastnit.
Kamarádky a kamarádi buď jsou, nebo nejsou. Tady to nejde na 50%, čili napůl.
Ještě hodně se toho musíš naučit a spoustu věcí teprve pochopíš. Jsi malá žabka, která si má hrát s panenkama a na kluky ještě nemá myslet. Soustřeď se na školu a na učení. Poslouchej maminku a věř jí. Myslí to s tebou dobře.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kelt

Opravdu miluješ už v jedenácti? Možná miluješ zmrzlinu, ale ve vztahu asi nemůžeš ještě mít takovou vyzrálost. Všechno chce svůj čas. A kdo je to napůl kamarádka? Buď máš kamarádku, nebo nemáš. Žena je buď těhotná nebo není. A nemůže být ani napůl těhotná.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

…„vím že mi je na chození ještě málo,ale nechci ho ztratit“…
Domluv se s mamkou – není chození jako chození a i v jedenácti můžeš mít kamaráda – tedy jde spíše o to se domluvit, kdy a kam ´chodit´ a na co si dát pozor.
A – i když se ti to zatím nezdá, čím dříve s někým začneš chodit, tím dříve se rozejdete – ´láska´ od 11 do dospělosti nevydrží – ještě před sebou máš/te příliš dlouhý vývoj, kdy se budeš/te měnit…
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
HonzikPernik

prosímtě v 11 to za pár let o ničem nebudeš vědět, to se ti ještě ani neukládá pořádně do paměti

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek