Meruňka272

Microsoft Lumia 535 – jak mam dát na vyzvánění vlastní hudbu/melodii?

Hledali jsme v příručce, která byla přiložena k mobilnímu telefonu. Tam jsme ale nic nenašli, a tak jsme se podívali na internet. Tam byly samé obecné informace, ale žádná nám neodpověděla na naši otázku. Jak mam dát na vyzvánění vlastní hudbu/melodii?

Microsoft Lumia 535– návod k použití

Odpovědi
gecco

Viz http://www.my­lumia.cz/Prvni-kroky-a-zakladni-nastaveni-Windows-Phone-A_113#vyzvaneni
😉
Microsoft je mistr v psaní návodů, které nic neřeknou, ale obsahují ´hafo´ reklamy na MS samotný…
😉

wendyX

Pro model Nokia Lumia 620 („příbuzný“ typ)- se v manuálu uvádí:

Přidávání nových vyzváněcích tónů z počítače do telefonu:

Kabelem USB připojte telefon k počítači a ve správci souborů v počítači přesuňte požadovanou skladbu do složky vyzváněcích tónů v telefonu. V počítači musí být systém Windows Vista, Windows7, Windows 8 nebo novější.

Chcete-li skladbu nastavit jako vyzváněcí tón, klepněte v zobrazení vyzváněcí tóny+zvuky na možnost Vyzváněcí tón a v části ‚Vlastní‘ klepněte na skladbu.
Skladbu můžete jako vyzváněcí tón použít v případě, že není chráněna systémem pro správu digitálních práv DRM a je menší než 30 MB.

Tip: Chcete vytvářet vlastní unikátní vyzváněcí tóny? Klepněte na možnost ‚Store‘ a stáhněte si aplikaci Tvůrce vyzváněcích tónů.

anonym

Telefony s operačním systémem Windows mají tu nevýhodu, že skladba, kterou chceš takto nastavit, musí splňovat určitá kritéria. Už si je nepamatuji přesně, ale musí mít méně jak 2 minuty, méně než 5 (teď bych ti asi lhal) mb a musí být oficiální, takže koupená a ne nelegálně stažená.

Btw, nadpis moc nesouvisí s tvou otázkou

Löwe

Blbost. Stáhni si jakoukoliv skladbu, pak píchni mobil do PC a v paměti telefonu vytvoř složku „Ringtones“. Tam vlož staženou skladbu/y a poté již ji jen v nastavení dáš jako vyzváněcí tón. Kdyby ti nebylo něco jasné tak napiš. Odzkoušeno na 620.