VaclavZeman

Michate nekdy sladke a slane jidlo behem chvile?

Dekuju.

Nejlepší odpověď
Drap

Když mám chuť, tak ano.

Další odpovědi
Ametyst

Po sladkém hlavním jídle se musím dorazit chlebem.:-)

Lotr2008

Já nemám sladké rád, i když takovým jahůdkovým dortíkem bych nepohrdnul.

Filip84

Ne, to by mne ani nenapadlo. A já sladké, obecně, moc nerad. 🙂

Darcy

môj šéf si zajedal straciatella jogurt so salámou „štipák“ taká tá palivá paprikovová saláma. K tomu si dával rohlíky.. keď vidíte toto tlačiť niekoho do hlavy, už ani oblek a prísnosť mu autoritu nezachrání 😂😂
Ja som zbožňovala také tie slané praclíky v čokoláde.

Rokio

Ano. Dnes budu mít k večeři rohlík s marmeládou a k tomu sýr a šunku. Poslední jídlo dne bude tedy jak sladké, tak i slané.

zjentek

Jídlo musí být sladkokyselé, přiměřeně slané, jemňoulince nahořklé a mírně ostré, zejména jde-li o jídlo chuti umami. Jinak to není jídlo a já to nežeru 🤷‍♂️

GM

Po noční, než jsem šla spát, jsem mívala slaný ještě teplý rohlík s máslem a medem a kakao.

Darcy

zjenteku Ty kecale… naposledy jsi si klohnil nějaké japonské těstoviny s česnekem a zalil to lahví ani nevím čeho.. to tedy byla ta tvoje umami..
i u taty 😂🙈

VaclavZeman

Drape, asi jste to tzv. „hacknul“. Mate tu dve odpovedi, ale proc bych troskaril, dal jsem vam rovnou dva lujky.

Darcy

raz tu – raz tam…
hned dva LUJKY Já ti dám,
https://www.go­ogle.com/url?q=https://­m.youtube.com/wat­ch%3Fv%3DXpq0AMR-Fco&sa=U&ved=­2ahUKEwiEktuQ­kPz6AhV3R_EDHbF5Aj­cQtwJ6BAgEEAE&us­g=AOvVaw1o_PG7Z6_­RdOFpZKkCv6OM

zjentek

😂😂😅