dnb

Jaké jídlo děláte v domácnosti nejčastěji?

Nejlepší odpověď
briketka10

vedou u mě hranolky, obloha : syrová cibule, okurka,
když jsou čerstvá, tak rajčátka.. kopec majolky !!
kysané zelí jím večer samotné k filmům na netu..
mám ráda hustou zelňačku to si dělám velkej hrnec
jím ho tejden – jsem sama..
brambory vařím jen ve slupce na malý kousky..
to vše prokládám prorostlou krkovičkou opíkanou na
sádlíčku Mňam 😁
a teď podléhám slaným oříškům asi tloustnu už mám
místo mých původních 56kg hrůzných 62kg za chvíli
se vejdu do ségřiných kalhot chjo ☹
Doplňuji:
k pití voda z kohoutku u nás teče,
jako ze studánky, potom pivko 10°
a vinnej stříček z bílýho někdy suchý
červený Portugal, ale teď mám pět
lahví vaječňáku a zbourám se 😁

Další odpovědi
badisko

amaso na vsechny zposoby …ale dost se vyhybam kurecim prsou a rybi jako takove moc nekonzumiji ..ikdyz jsem rybar vyjimka je maso zraloci coz neni ryba ale paryba a maso ma take …upne jinou konzistenci vsude kolem je tech potvor habadej …take mam rad a take Slavky …ze kterych si delam polevku ve zdejsim podnebi jsou jedle cely rok … ..
Nicmene se nevyhybam zadnemu jidlu a do zadneho se nenutim …jim proste na co mam zrovna chut …takze nejde rict ktere jidlo v mem jidelnicku vede …snazim se jist pestrou stravu a dost ro obmnenuji …

www

Nemohu jednoznačně odpovědět, většinou vařím podle ročních období.
V létě, pokud je teplo a spousta zeleniny tak různá leča, saláty a méně masa (to většinou s rýží). Také houby na všechny způsoby.
V chladnější době spíš to maso, rovněž na všechny způsoby, ale opět může být i zelenina, jenže v menším množství. K tomu brambory, knedlíky, především různé zelí, kapusta ap.

anonym

Něco se zelím, něco z bůčku a guláše!

anonym

No, ja mam nejradeji sladkou rejži,pak krupicnou kasi,michana vajicka.

Krakis

Žádné-nejčastěji se najíme lásky ! 🙂 To je ale blbost,samozřejmě maso-jakékoli,na všechny způsoby,gramáž i skupenství…
Prostě tělo si řekne co potřebuje !
(ale je zajímavý,že si nikdy neřekne o to,co nejím… 🙂

elektrikář

Moje pusinka preferuje řízečky s bramborem, a pokapat citronovou šťávou nebo z bramborovou kaší.