redy

,,Mezi migranty jsou teroristé, zločinci a žoldnéři," řekl velitel sil NATO v Evropě. Jo?

Já se normálně bojím, je to na místě?
Uklidníte mě, nebo ne…?
děkuji

Nejlepší odpověď
zzzzz

O tom se muví už dlouho. A kdo za to může? Merklice!

Další odpovědi
ten který je

Ono není podstatné zda jsou nebo nejsou mezi nimi teroristé,podstatné je,že jsou to všichni vyznavači zvrácené a totalitní ideologie,kterou budou chtít implantovat do ateisticko-křestanské Evropy.Podívejte se jaký krutý osud čeká bývalé muslimy kteří se zřekli této ideologie.Nebezpečí hrozí i těm křestanským uprchlíkům z Iráku kteří sem utekli.Ta vražedná svoloč až získá na síle,tak se budeme všichni divit,divit se bude i uživatel xxx3.:-(

da ny

Co svět světem stojí, z každé země vždy mezi prvními utíkají „pracháči, šlechta“, „podnikavci“, zloději a kriminální živly. Tedy nic nového pod Sluncem 😉
Každý z utečenců má „svůj“ důvod, přání, cíl… tihle jsou pro naši kulturu a morální „pravidla“, která neznají/nechápou a s neznalostí zákonů velmi nebezpeční
Před „velitelem NATO“ to věděli a říkali mnozí jiní. .....
U nás štěstí hledat nebudou, nejsme pro ně s ohledem na sociální dávky a vymoženosti dost atraktivní zení … Jak to půjde, posunou se jinam.
Při cestování bude třeba více uvážit kam se vydat. Na Samos, Lesbos, do Francie, vlakem na jih Itálie to zejména pro dívky bez ochranky nebude ;)

Drap

Samozřejmě. Problém je v tom, že nikdo neví kolik jich takových je a kteří to jsou. Na uklidňování už je pozdě. Teď nezbývá, než problém začít urychleně řešit.

Mc Merkurion

… jo, ale čemu se divim, že to otiskli, asi cenzor zaspal …

anonym

Já tě uklidním. Jsou, ale naše vláda, vlády ostatních států EU s pomocí USA nás zachrání!

kapka

Nebo ne…

Agneta

Ani bych se nedivila, kdyby Merklová (za to její stanovisko) dostala od IS nějakou platbu…*
Vždyť i vrchní velitel irácké armády Saddama Husejna dostal 2003 od USA 25 miliónů dolarů, aby nekladl žádný odpor, a Američani Irák rychle dobyli (a podařilo se).
*) a peněz má IS opravdu dost – od těch nových „Osamů“ ze Saudské Arábie

xxx3

ano, když člověk náhodně vybere milion čistokrevných Čechů, tak mezi nimi najde hned několik tisíc lidí, kteří porušují zákon tím, že kradou, loupí, podvádějí, vraždí, przní děti, korumpují, kecají bláboly…to je ta statistika.

anonym

Já tě neuklidním, protože tomu věřïm.A věřím tomu, že dřív nebo později se začne střílet.V Makedonii už vzali migranti na plot beranidla a policie je rozhání slzným plynem.Teď už jen stačí až si noví utečenci přinesou sebou zbraně (a ty jim Amerika dodá) a cestu do Evropy si vystřílejí.

zelí

Zjistil to už po rkce trvání „migrační krize“.
Asi bude jedním z těch bystřejších papalášů.
Ps: Boj se.

Mc Merkurion

xxx3: … nebudu ti vnucovat svuj názor, vím že zastáváš jiný, ale přinde doba, kdy otočíš, teď je to škoda písmenek …

xxx3

Moc si neumím představit, jak by takové otočení mohlo vypadat. Ostatně já to tvrzení o zločincích a teroristech, kteří můžou proniknout do Evropy nijak nerozporoval, ale ani tím nejsem nijak překvapen. Emigranti, kteří před mnoha desetiletími mířili např. do USA (v podstatě stále míří) také nebyli pouze andělé.

Mc Merkurion

xxx3: no,ono záleží totiž na tom poměru…

xxx3

to samozřejmě, ale ten si pan generál nechal pro sebe (popravdě řečeno, tipuji, že ho nezná)

Mc Merkurion

" Islámský stát se podle generála v rámci migrační vlny „šíří jako rakovina” a volí evropskou cestu s ohledem na minimální odpor. " prohlásil americký generál.

xxx3

to je sice pěkné, ale nestojí tam nic o tom poměru.

redy

xxx3 To vím,že v každý společnosti se najdou lidi, který jsou adepti na šibenici.

Odpověděl si mimo mísu…

xxx3

ne, mimo mísu je být vyděšen tím, co muselo být každému uvažujícímu (počítajícímu) člověku jasné dávno před tím, než to řekl generál Breedlove. Moje „uklidnění“ naráží na to, že je zbytečné děsit se tím, co je samozřejmé. Kdyby ti někdo napsal že „lidé umírají“, také bys byla vyděšená? Je potřeba vzít v potaz, že Breedlove neřekl „všichni migranti, kteří míří do Evropy jsou teroristi“.

Mc Merkurion

„„Zločinci, teroristé a vracející se cizí žoldnéři jsou zřetelnou součástí každodenní uprchlické vlny do Evropy,” prohlásil americký generál.“

xxx3

Ano, také umím číst. Co z toho ale vyplývá? Že je třeba uprchlíky prověřovat, což je při těch počtech dosti komplikované. To ale není nic nového.