pn65

Měžete poradit ze soudním problémem?

Figurují tady dva soudy, 1 soud jsem měl asi před 7 lety, z toho vyšel rozsudek k zaplacení částky za škodu určité věci, po dlouhé době neplacení jsem v letošním roce obdržel dopis od vymahačské agentůry, tzv. upomínku před exekucí s tím, že podle 2 rozsudku vydaným v minulém roce u soudu, který se uskutečnil v minulém roce, nesouhlasí částka, kterou po mě vymáhají, protože určitou částku, kterou mají započítanou v ceně rozsudku, jsem již zaplatil.
Jelikož nemám rozsudek soudu z minulého roku a ani ho tudíš nemohu mít, jelikož jsem nevěděl že se koná, tak by mě zajímalo, jestli mě měli poslat dopis o rosutku, nebo ho musím získat u soudu?

Děkuji

Nejlepší odpověď
Drap

Musíš ho získat u soudu.

Další odpovědi
zzzlatokopka

Rozsudek se zasílá účastníkum soudu. Pokud si pachatel, tak ti ho soud určitě poslal, možná sis ho jen nevyzvednul. Rozsudek získáš na soudě.