davieva60

Mezera mezi panely

Zdravím. Může mi někdo poradit, jak a čím mám vyplnit mezeru mezi panely na stropě v bytě ze sedmdesátých let. moc díky

Nejlepší odpověď
mosoj

Použijte nějaký přípravek, který je po vytvrdnutí trvale pružný. Jsou to většinou tmely na bázi acrylu. Vynikající byl šlehaný tmel ONETIME. Určitě si vyberete v prodejnách kde se prodávají malířské potřeby. Sádra je tvrdá a znovu popraská. Pokud by nebylo zbytí a použila se sádra nutno přebandážovat páskou. Koupí se tamtéž.

Další odpovědi
Tombik

Kočkou…to letělo :D

Miky&Miky

drive bych tu mezeru vysadroval..ale ted je plno ruznych zpusobu..ruzne tmely a silikony..zeptejte se ve stavebninach:)) ja jsem instalater