kazisvět

Metr čtverečný nebo metr čtvereční?

Používá se oboje, ale je oboje správně?

Nejlepší odpověď
annas

Podle Pravidel jsou oba výrazy jsou správné.
Doplňuji:
Kupkíno, už dnes podruhé bych mohla reagovat stejně jako Vy, když jste se včera snažila znevážit mou odpověď.

Další odpovědi
kupkina

Ano, oboje je správné.

standa

Annas, víte jaký je nejlepší způsob ´obrany´ ? Vůbec nereagovat, nechat žít a neřešit… 🙂

Vaší reakci „Kupkíno, už dnes podruhé bych mohla reagovat stejně jako Vy, když jste se včera snažila znevážit mou odpověď“ samozřejmě rozumím a do jisté míry ji i chápu, ale VŮBEC si tím nepomůžete…, prostě to neřešte. Věřte mi. 🙂

annas

Stando, děkuji, máte pravdu.
Nebudu nic vysvětlovat ani se obhajovat, ničím jsem se neprovinila. Stejně by to bylo zbytečné.

kupkina

Dobře, jsem ochotna vzít zpět své znevážení a omluvit se, pokud mi řekneš, že jsi nečetla odpověď pana Quentose.