ReHu

Měřili jste si tlak?

Doplňuji:
Jak to je v pravidlech? Noha nesmí být v brankovišti nebo hráč jen nesmí brankáři bránit?
Diky.

Nejlepší odpověď
arygnoc

nie.
ale mám tu kýblik ľadu ku bushmills (whisky).

;-Q
Doplňuji:
no, nakoniec to ani nebol ani taký nápor na nervy, všetko bolo/je jasné.
škoda simply never. 😁

;-Q

Další odpovědi
marci1

Raději ne, protože by asi změřit nešel. A bude hůř ! 🙂♥
Doplňuji:
A jaký teprve bude, když vyhrajeme ! 🙂

Awe

arygnoc:led k whisky?Ty jsi barbar!

briketka10

90/60 mám nízký a piju kafe k hokeji 😁

anonym

Jasně 120/80

anonym

Na rozkapávání očí jsem taky nebyla.
Doplňuji:
Ale EKG proběhlo v pořádku.

lexx

ne a nedoporučuji…jeho znalost napáchá víc škody než užitku

cochee

ad Doplněna: viz zdroj, pravidla 94/xii a xiii, ale zejména 95/iii a 184/iv a pravidla 185 a 186.

Zdroj: http://www.cslh­.cz/dokument/2023-pravidla_lh_2014-18.pdf

marci1

Rozhodčí asi viděl brusli v brankovišti, ale proč se nepodíval na video ? Je to zvláštní. ☹

anonym

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Of­sajd

marci1

Awe : Ten led může arygnoc použít i na hlavu, aby si zchladil emoce. 🙂

arygnoc

nene, ľad je na cuckanie, inak by som si prepálil pajšle.
síce fajčím veľa,ale to by bolo predsa len moc, tri hodiny v kuse huliť.

;-Q

anonym

Přijde hokejista s fotbalistou k baru a hokejista říká:„whisky s ledem,prosím!"Fot­balista říká:"whisky s trávou,prosím!“

anonym

😁