Kanovka

Menstruace, aneb jak to dělaly ženy dříve

Jak to dělaly ženy před 50, 100 lety nebo i dříve s menstruací? Vložky asi nebyly ne? Rozhodně ne v dnešní podobě.

Nejlepší odpověď
Drap

Určitě ne. V 18 a v 19 století se používaly kusy látky, které se praly..........před dostatkem textilií se používaly některé trávy a mechy

Další odpovědi
hanny 2

Opravdu mě fascinuje,jak jsou chlapi informovaní!

mosoj

hanny 2 : Opravdu, já jsem byl v 16. století ženská. Ani hadr se nedal sehnat. Jak za socialismu.

Hlada

Před 50 lety české ženy nosily vložky vyráběné ve Veverské Bitýšce jako dneska. Rozdíl byl jen v tom, že Rico byla ještě ryze česká firna.

Curiosity

..a dinosauřice kdysi prý používaly ovci!! 🙂

elektrikář

Moje matka používala specielní kus gazy který mněl na okrajích červenou obrubu. Po použití se musel vymáchat a vyprat.Je to víc jak 60 let