Menstruace

Před týdnem jsem se léčila na zánět močového měchýře antibiotiky, již druhý den po dobrání jsem dostala gynekologický zánět a k tomu mě děsně bolelo v podbřišku, ale pouze jeden vaječník.Za další tři dny jsem dostala silnou menstruaci, ale beru pravidelně antikoncepci a tu mám dobrat až za 14 dní, takže menstruace mě opravdu překvapila, Je to tak v pořádku??Poraďte.

Nejlepší odpověď
Radak

Zavolejte vašemu gynekologovi.

Další odpovědi
hanulka11

Jistě, se zdravím není radno si zahrávat, nejlíp vám ujistí vaše lékařka – zná vás a budete v klidu, že je vše jak má být.