Memu manzelovi byl odebran Ř.P.za rizeni pod vlivem alkoholu.Ted v srpnu bude delat prezkouseni.Musi jit i na psychotes

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Než psychotesty bych spíše lidi co řídí pod vlevem alkoholu, spíš poslal do protialkoholní léčebny.

To se mi zdá důležitější - odstranit příčinu pití.

Nebo aby stát zatlačil na automobilky, aby dávali do aut senzor, na který se dýchne a pokud se nadýchá auto nenastartuje a občas by se dýchlo i v průběhu jízdy, aby řidič napřed nedcýhnul a pak se nenapil z placatky.

Další odpovědi:

Zlatý

nechápu.
naco mu je řp, když chlastá?

připravte si známky, zásoby tabáku a čokolády, co mu budete posílat do krimu, až ožralej někoho zabije (autem).

Zlatý

Pokud manžel je profesionální řidič,tak musí jít na ty testy a měl by se zamyslet sám nad sebou,zda jeho jednání bylo rozumné člověka.Proboha,kolik lidí nevinně bylo postiženo díky lidem,jakým je Váš manžel!!!

Stříbrný

nejak jsem nepochopila otazku? ptate se jestli musi jit i na psychotesty? jestl iano, tak pardon, ale nesnasim lidi co ozraly nebo pod vlivem cehokoliv sedaji za volant a vymluvy typu: "dyt sem nic nikdy neudelala, nidky se nic nestalo" mi lezou slusne krkem - az se neco stane bude uz pozde! na psychotesty s nim!

Bronzový

Pane jo, ja zase tak kriticky nejsem. Nevim za jakych okolnosti o papiry prisel. Neco jineho je se opit a jezdit po meste a neco jineho dychat v 7 rano pri ceste do prace a jeste nejakou desetinu mit. V tomto pripade verim, ze uz jsem mel taky parkrat kliku.

mimochodem prave jsem na chate a kousek vedle je hospoda, kde stoji asi 20 aut. Zrovna pred chvili skoro vsichni odjizdeli. Podle toho se pozna, ze zaviraji. At mi nikdo nerika, ze tam sedi o limonade.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Právo a zákony

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Právo a zákony

Zlatý Drap 1815
Zlatý standa 1247
Stříbrný ivzez 668
Zlatý mosoj 658
Zlatý gecco 480
Zlatý led 454
Zlatý zzzzz 450
Zlatý Michal Kole 436
Zlatý marci1 391
Zlatý arygnoc 385

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.