mosoj

Memento !!!

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/508854/421899_1849115­08287815_158399944272305­_256885_195492574_n_1_­.jpg
Doplňuji:
Já když jdu k lélaři, do lékárny či do obchodu tak se mně nikdo na můj vkus neptá !!! Jenom se ptají na peníze. Takže jaká doba takový vkus. V parlamentu jsem ještě také vkus neviděl !!

Nejlepší odpověď
tom004

Upřímně řečeno,na a můj vkus,dost nevkusné.
Doplňuji:
Jenom jsem napsal jak na mne ten obrázek působí. A na tom nemůže nic změnit. Ani to,že už několik let patřím mezi ty „postižené a utiskované důchodce“.

Další odpovědi
Drap

jo, jo...........

briketka10

taky už mi to přišlo na e-mail a teď co připravují tu „změnu“ máme se na co těšit
dranc peněženky každý měsíc k lékaři receptíček a návštěva ani nevím, kdy to přijde v platnost, ale dvě stovky u odborníka to je až dost už to přeháněj !!

anonym

Mosoji, ne poprvé mi něco podobného přišlo. Spíš než zkoumat míru nevkusu takovéhle „veřejné výstrahy“, bych asi zvažovala potřebu zkoumat, kde jsou dnes zákonem určená práva důchodců. Když jedno ministerstvo sáhne na peníze na důchody a rozfofruje je, nic se přece neděje. Vždyť se dá změnit zákon…Tohle mi připadá víc než nevkusné, ale nemám pocit, že by s tím někdo něco udělal.
Posouzení něčeho podobného bude asi vždy vyvolávat polemiku mezi těmi, co se jich současné zásahy do úprav důchodů týkají, a mezi těmi, kteří ještě mají nějaký ten čas se s realitou dnešních důchodců sžít.
Pro ty, kteří čas ještě mají, bych spíše jako memento uvedla: Co dovolíte, aby bylo dnes pácháno proti současným důchodcům, to se Vám jednou vrátí jako bumerang.
Čas plyne neúprosně a naprosto všem odměřuje stejně spolehlivě 24 hodin denně.

Jose1f

Šikovnej kluk, nenechá nic náhodě a myslí na zadní kolečka.

briketka10

zas nemůžu dávat hvězdičky !!