Avatar uživatele
mosoj

Memento !!!

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/508854/421899_1849115­08287815_158399944272305­_256885_195492574_n_1_­.jpg
Doplňuji:
Já když jdu k lélaři, do lékárny či do obchodu tak se mně nikdo na můj vkus neptá !!! Jenom se ptají na peníze. Takže jaká doba takový vkus. V parlamentu jsem ještě také vkus neviděl !!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: mosoj

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? anonym, iceT, Drap, gepik, anonym, anonym před 4394 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
tom004

Upřímně řečeno,na a můj vkus,dost nevkusné.
Doplňuji:
Jenom jsem napsal jak na mne ten obrázek působí. A na tom nemůže nic změnit. Ani to,že už několik let patřím mezi ty „postižené a utiskované důchodce“.

Upravil/a: tom004

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

jo, jo...........

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
briketka10

taky už mi to přišlo na e-mail a teď co připravují tu „změnu“ máme se na co těšit
dranc peněženky každý měsíc k lékaři receptíček a návštěva ani nevím, kdy to přijde v platnost, ale dvě stovky u odborníka to je až dost už to přeháněj !!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Mosoji, ne poprvé mi něco podobného přišlo. Spíš než zkoumat míru nevkusu takovéhle „veřejné výstrahy“, bych asi zvažovala potřebu zkoumat, kde jsou dnes zákonem určená práva důchodců. Když jedno ministerstvo sáhne na peníze na důchody a rozfofruje je, nic se přece neděje. Vždyť se dá změnit zákon…Tohle mi připadá víc než nevkusné, ale nemám pocit, že by s tím někdo něco udělal.
Posouzení něčeho podobného bude asi vždy vyvolávat polemiku mezi těmi, co se jich současné zásahy do úprav důchodů týkají, a mezi těmi, kteří ještě mají nějaký ten čas se s realitou dnešních důchodců sžít.
Pro ty, kteří čas ještě mají, bych spíše jako memento uvedla: Co dovolíte, aby bylo dnes pácháno proti současným důchodcům, to se Vám jednou vrátí jako bumerang.
Čas plyne neúprosně a naprosto všem odměřuje stejně spolehlivě 24 hodin denně.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jose1f

Šikovnej kluk, nenechá nic náhodě a myslí na zadní kolečka.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
briketka10

zas nemůžu dávat hvězdičky !!

před 4394 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek