Lgee

Měli jste někdy nějaký dluh?

Kamarád má dluh 20000, ale exekutoři zatím nikde.

Nejlepší odpověď
quentos

„Měly jste někdy nějaký dluh?“ – proč se pořád ptáš jenom žen?

Ano, během studií jsem si jednou v pátek od kamaráda půjčil 200 Kč na cestu domů a v pondělí jsem mu to vrátil. To jsem zvědavej, k čemu ti to bude.

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě, dokonce několikrát.

Alesh

Já dlužil přes milion Kč. Ale už jsem tu hypotéku splatil. 😉

Hlada

Dluh jsem nikdy neměl.
To, že kamarád má dluh a exekutoři nikde, není nic divného. Aby mohl exekutor konat, musí k tomu mít exekuční titul, což je, kromě dluhu úřadům, pravomocný rozsudek. Nejdřív by tedy musel porušit smlouvu a věřitel by ho musel žalovat.

Dochy

Ano, několikrát. A exekutoři také nikde poblíž nebyli – protože slušný člověk (i slušný stát) své dluhy platí.

Rokio

Nikoliv.

V budoucnu bych ale chtěl platit splátky větší půjčky na byt pro mě, mamku a sourozence.

Schluker

Parkrat jsem si uz penize pujcoval. Formalne je dluh i operativni leasing, na ktery mam auto.

jáára

Rokio,
Takovej teoretik jako seš ty, byl Michal Kolesa. Jak dopadl.
Na toho si alespoň vzpomeneme, ale ty?
Kam se hrabeš.

dudu

Za komoušů jsem neodpracoval přislíbený počet brigádnických hodin na akci „Z“.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Pepa25

Existence dluhu ≠ exekutoři za dveřmi!