Avatar uživatele
ala vcelka

Měly by ženy zájem o služby „hodinového manžela“ v ženském podání?

Jsem technický typ ženy, která si umí poradit v domě i na zahradě s mnoha věcmi a myslím si, že existují ženy, partnera nemají nebo je netechnický, samy neumí vyměnit žárovku, WC prkýnko, smontovat nábytek a pod., a z nějakého důvodu na to nechtějí cizího chlapa…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Miroslavst, anonym, hanulka11 před 4833 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

no určitě to ženy uvítají,mnohdy víc důvěřuje žena ženě než muži,kdybych potřebovala a byla ta možnost spíš se obrátím na ženu než si pustím do baráku cizího chlapa

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
kropitko

http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/existuje-take-hodinova-manzelka

Stačilo si zadat do vyhledavače,,,,
Doplňuji:
Omlouvám se, teď jsem si teprve všimla, že jste reagovala v mé diskuzi,,,takže jste moji otázku již četla,,,

Upravil/a: kropitko

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanulka11

myslím, že ano …zájem by určitě byl…
mnohdy i větší, protože ne každá žena si pozve domů cizího muže
Doplňuji:
taky ráda dělám technický věci- mnohdy radši než uvařit /pak uvaří manžel/

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

To,co jste vyjmenovala,tak to umím taky,proč si nedáte inzerát?Když budete šikovná,tak si vás kšefty najdou sami.
Doplňuji:
Miroslavst:Ta musí být obzvláště šikovná-vyztužit takovýho bobana,to už je umění!

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Miroslavst

No záleželo by na tom, co by to bylo za hodinovou manželku.
Tuto bych asi nechtěl, aby mi něco doma udělala :D
http://obrazky­.4ever.sk/data/o­brazky/zabavne/lu­dia/%5Bobrazky­.4ever.sk%5D%20plav­ky,%20zabavne,%20tu­cibomba,%20ska­reda,%20stol,%­20cola,%20slam­ka,%20slnecnik,%20to­panky,%20prasa,%20pri­sera,%20strach­,%20mastodont%201247901­.jpg

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Pavel17cz

Urcite by mneli zajem.Podle mne jim to jedno estli je chlap nebo zena

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
stana73

Já si taky poradím většinou sama,ale když to nezvládám,radši se podívám na šikovného chlapa,jak mu to jde.Když by přišla holka,která si s tím poradí líp než já,budu se cítit jako trdlo,kdežto muž je ten silnější a je to v něm,že pomůže „slabé“ ženě.Někdy volám přítele na pomoc,ikdyž bych to zvládla sama a pak jsme oba spokojení-já že mě někdo rozmazluje a on že ho potřebuju.Samoz­řejmě,že na některé práce je nutné si pozvat cizí řemeslníky,ale pokud je to solidní firma,tak si zákazníků váží a ti vás pak mají i v evidenci

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Dej si inzerát a uvidíš. Když to bude k světu, udělej si potom živnost (pokud by hrozilo překročení nějaké finančního limitu pro příjem bez oprávnění k podnikání).
Ale co vím, ženy celkem chodí uklízet, žehlit, hlídat děti, takže toto bude jen o trochu jiné zaměření.
A mimochodem – ty umíš sama vyměnit žárovku? Podle policistů nebo blondýnek, či plešatých na to musí být šest lidí (policistů nebo blondýnek a nebo plešatých )

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek