Avatar uživatele
kropitko

Existuje také hodinová manželka?

Znáte ty borce, co k vám přijdou domů a udělají to co vaše drahá polovička nestíhá, nezvládá, případně drahou polovičku nemáte.
Tak mě by zajímalo, jelikož mi bude za chvíli končit mateřská, jestli existuje také něco jako hodinová manželka?
Případně, jestli bych si byla schopna tímto způsobem něco vydělat,,,,,

http://www.smi­sek.cz/componen­t/option,com_zo­om/Itemid,28/pa­ge,view/catid,18/Pa­geNo,22/key,261/hit,1/
Doplňuji:
Ale já to myslela fakt úplně vážně,,tedy asi bych si vzala tričko 😁,,,,
Hospodyňku bych nechtěla dělat,, spíš doopravdy, montérky nářadí a šup na to. Napadlo mě, že by to třeba někdo uvítal, že se mu po bytě neproducíruje chlap, ale žena.
Mě jako ženě by nebylo moc příjemné, že mám v domě cizího chlapa,,to raději tu ženu,,,

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? annas, anonym, vagra, rynek878, fcoop před 4860 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Sice spíš otázka pro muže. Ale myslím si, že některé by určitě zaujala.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
panenka

Ano kropítko existuje hodinová manželka

Zdroj: http://www.har­monicka-domacnost.cz/?pge=ho­dinova-manzelka

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
vagra

Kropitko,pokud čekáte opravdu kvalifikovanou odpověď,pak by Vám ji měl poskytnout manžel,přítel,mi­lenec /vyberte si vhodné eventuality/
Kdo jiný,může vědět a tím pádem posoudit,čeho jste opravdu schopná,znát Vaši výkonnost a jestli jste pro takovou práci,jak to nazvat…řekněme… „dostatečně a vhodně vybavená“…:-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Tak já bych si nějakou opravu snad objednal pokud by ta opravářka měla s sebou patřičné vybavení a slušivé monterky.:-D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanulka11

Neslyšela jsem to, ale proč bys nemohla zavést novou profesi, myslím,že bys měla práce dost.
I když je to asi něco jako hospodyně, ne?
A ty má dnes hodně lidí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Ano, pokud si žena objedná lesbu nebo muž prostitutku.

Vážně: Existují různé hlídačky dětí, domácí hospodyně

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
ala vcelka

Vím přesně, co myslíš. Nějaký čas se už zabývám myšlenkou nabízet služby jako „hodinový manžel“, ale jakožto žena! Ozvi se, dáme se dohromady!

před 4831 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Omlovám se,pokud jsem se vás nějakým způsobem,nechtě­ně,dotkl.
Ale představa,že mi u dveří zazvoní hodinová žena /vypodobněná na Vámi uvedené adrese/mně vedla ruku s odpovědí.
To tričko v tomto případě,si myslím,by bylo dost podstatné.
Ještě že tady máme možnost si to vysvětlit.

před 4860 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
kropitko

O nic nejde,,ono to i tak bylo myšleno(využila jsem k prezentaci vtípek),,samozřejmě bych si vážně vzala to tričko,,:-D

Muž by asi nechtěl na opravu třeba septiku ženu,,ego?!

před 4860 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
vagra

Snad nevěříte tomu,že na muže opravujícího septik/když už jste zvolila tuto práci/,je hezčí pohled,než na ženu při té samé činnosti.Myslím,že by si někteří i připlatili-:-)
Tím nemyslím sebe,já septik nemám.

před 4860 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek