Mousinek

Měli ste někdy takový pocit že svět kolem vás je jen jako?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
kapka

Ano

Jsou dny, kdy bych byla radši, kdyby byly jen jako. Třeba dnes. Porouchalo se i druhé auto. To první nejede už od pátku večer. Chtěla jsem se z toho probudit a ono nic. 🙂

anonym

Ne

poa.li

Ano

Ano. Mívám pocit, pokud se odehrávají nějaké zajímavé náhody, že je to tak..

mirlin

Ahoj Mousinku,co není zajímavé teď,může se stát zajímavím časem.Jeden nikdy neví.
mirlin

Mousinek

Asi to není moc zajímavá otázka ale někdy takový pocit mám ale ne moc často :)