fcoop

Měli jste někdy zážitek,zkuše­nost,kterou by šlo označit jako „pumprdentlich“? Jde tak klidně označit i člověka.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
annas

Ano

Slovo nepoužívám, ale připomněl mně je Ota Pavel.

Něco je navenek krásné, výborné, ale jinak to stoji za h… Někdy mně to připomíná známější slova nahoře huj, dole fuj…

Další odpovědi
vagra

Ano

Povídka O.Pavla, je o jeho tatínkem uloveném sumci, jehož velikost a váhu popsal jedním zvláštním slovem – pumprdentlich…
Pravý význam uvedla Kerberus, nebudu ho opakovat.
Lze tak, celkem výstižně, nazvat i člověka.