Měli jste někdo, někdy, někde DEJA VU?

Nejlepší odpověď
annas

http://www.od­povedi.cz/vyh­ledat?ie=UTF-8&cx=01759792­7737963345235%3Alv-gxwjxnxe&cof=­FORID%3A11&ci=­48&q=DEJA+VU%3F&sa=­Vyhledat#874

Další odpovědi
Terryle

Jo, jednou naprosto přesný tady na odpovědích – než jsem otevřela otázku (samotná naprosto nicneříkající, upřesněná byla až po rozkliknutí), PŘESNĚ jsem věděla, na co se bude ptát. Byla jsem utahaná a bylo to v noci a holt si asi mozek popletl, co bylo dřív a co později. Hodně divnej pocit.

FOG

Nekdy se mi stava,ze se mi opakuji sny,tedy pokud si je obcas pamatuji,protoze pokud Vas vzbudi zvonek budiku,tak si nic nepamatujete.Tedy vetsinou.